Tuleohutuslüliti PROJOY PEFS Vaata suuremalt

Tuleohutuslüliti PROJOY PEFS

PEFS-EL50H-6

Uus toode

299,00 € koos maksudega

Rohkem infot

TOOTE KIRJELDUS

Enamikus PV-süsteemides on alalisvoolu eralduslülitid integreeritud PV-inverteritega. Kuid isegi pärast inverteri ja PV-paneelide vahelise alalisvoolu lüliti väljalülitamist on see endiselt kuni 600–1500 VDC. Tulekahju korral võivad tuletõrjujad kokku puutuda väga tõsiste potentsiaalsete ohtudega. Kuid kui tuletõrjujad lülitasid enne tulekahju kustutamist vahelduvvoolu välja, tuvastab PEFS-seeria turvalüliti vooluvõrgu rikke ja 5 sekundi pärast lülitab PEFS eralduslüliti automaatselt välja . Kuna see ohutuslüliti on paigaldatud PV-paneeli lähedale, hoone alalisvooluvõrk on lahti ühendatud, luues tuletõrjujatele turvalise keskkonna, vähendab võimalikke kahjustusi ja hoiab teie PV-süsteemi turvalisena .

PROJOY TULEOHUTUSLÜLITI – TAGAB EFEKTIIVSELT PV SÜSTEEMI OHUTUSE

1. LEIA SÕIGE AEG TULEKUSTUTUSEKS

PEFS-seeria tuletõrjuja ohutuslüliti vastab rahvusvahelisele standardile tuletõrjuja tööprotseduurile. Tulekahju korral, kui vahelduvvooluahel on välja lülitatud, lülitub kiirseiskamislüliti automaatselt välja ja isoleerib PV-paneelid, võimaldades tuletõrjujatel vältida katusel olevate kõrgepingeliste PV-paneelide ohtu ja võita väärtuslikku aega PV-paneelide jaoks. õnnetus.

2. AINULT PV PANEELID

PEFS-seeria  kasutab PEDS-lülitit ja seda saab kasutada otse PV-paneelidega. Tulekahju korral saab tuletõrjuja ohutuslüliti PV-süsteemi kiiresti välja lülitada ilma kõrge alalispinge ohuta. Kui klient soovib, et kogu katus saavutaks veelgi madalama alalispinge (nt alla 80V ~ 120V), saab maksimaalse ohutuse tagamiseks kasutada mitut turvalülitit (üks iga 2-3 paneeli kohta).

3. LÄHESTAGE AUTOMAATNE

Projoy PEFS-seeria tuletõrjujate ohutuslüliti lähtestub automaatselt. Kui vahelduvvool välja lülitatakse (näiteks elektrikatkestuse ajal) ja seejärel toide taastub, lähtestub PEFS-seeria ning ühendab vooluahela kiiresti ja automaatselt uuesti. Klient ei pea seda iga kord käsitsi lähtestama.

4. TÄIENDAV VÕRK POLE VAJA JA STABIILSEM SISSE-VÄLJA VÕIMALUS

Võrreldes turul levinud kiirus- ja solenoidseadmetega, mis kasutavad kaugsidetehnoloogiat, juhitakse Projoy PEF-seeria tuletõrjujate ohutuslülitit otse vahelduvvooluahelaga, mis ei vaja täiendavat võrku. See kasutab lihtsalt teie olemasolevat vahelduvvoolusüsteemi. Lisaks ei täida PEFS sisse/välja funktsiooni mitte elektrooniliste komponentide abil, vaid kaarekustutusfunktsiooniga eralduslüliti kaudu, mis lahutab alalisvooluahela otse palju suurema stabiilsusega.

5. PIKENDAGE PV INVERTERITE ELUTSEKLI

Kui teie süsteemi on installitud Projoy PEFS-toode, lülitub alalisvooluahel automaatselt välja vahelduvvoolukatkestuse (nt voolukatkestuse, elektriliini hoolduse või võrgu rikke) korral. See pikendab oluliselt PV-inverterite eluiga ja muudab PV-inverterite parandamise või asendamise ohutumaks.

6. KASUTAGE POPULAARSEID ALalisvoolulüliteid

Projoy PEFS-seeria on varustatud PEDS-lülitiga, mis on maailma populaarseim fotogalvaaniliste rakenduste alalisvoolulüliti. Projoy põrkemehhanismi reaktsiooniaeg on vaid 5 millisekundit, mis võib kaare kiiresti kustutada. Koos isepuhastuvate kontaktidega on lülititel suurenenud vastupidavus ja ohutus. Seetõttu on paljud PV-inverterite tootjad valinud alalisvoolulülitiks PEDS-i.

7. ALalisvoolulüliti PROFESSIONAALSE TOOTJANA

Projoyl on laialdased kogemused alalisvoolulülitite projekteerimisel ja tal on kliente üle kogu maailma. Projoyst on saanud esimene ettevõte Hiinas, kes on välja töötanud füüsilise isolatsiooni, mis on võimeline kustutama alaliskaare kaugsidetehnoloogiat kasutamata, tagades tõhusalt kõrge alalispingega katuste ohutuse.