Elektrilised tööriistad

Elektrilised tööriistad Siin on 49 toodet.

Alamkategooria

 • Freesimismasinad
 • Jootekolvid

  Jootekolb on praktiline tööriist metallist elementide ühendamiseks, mida kasutavad mehaanikud, isetegemise entusiastid ja erinevaid remonditöid tegevad töötajad juba aastaid. Meie pood pakub laias valikus neid kvaliteetseid tööriistu taskukohaste hindadega. Erinevas suuruses, erineva võimsuse ja keevitustemperatuuriga seadmed suudavad rahuldada nii kodus või autos pisiremonti tegevate võhikute kui ka professionaalide vajadusi, kes vajavad seadmeid, mis võimaldavad töötada erinevate materjalidega. Mugavust ja täisvarustust hindavad kasutajad leiavad meie poest praktilistes kohvrites jootekolvid, vahetatavate otsikute, räbusti ja plekiga komplektis.

 • Segajad

  Elektrisegisteid kasutatakse laialdaselt ehitus- ja renoveerimistöödel, erinevate ehituses kasutatavate preparaatide segamiseks ja neile õige konsistentsi andmiseks lihtsal viisil, mis ei nõua suurt füüsilist jõudu. Meie poe pakkumises olevad seadmed on kvaliteetsed ja vastupidavad seadmed mainekatelt ehitustööriistade tootjatelt. Täpne töötlus ja lihtne disain hõlbustavad oluliselt toodete tööd ning lai valik võimaldab igaühel valida just enda vajadustele vastava seadme. Meil on kiirusregulaatoriga, väga kõrge funktsionaalsusega ja laialdase kasutusega mikserid erinevate ainetega töötamisel.

 • Löökvasarad
 • Soojuspüstolid

  Elektrilised soojuspüstolid on kontsentreeritud kuuma õhuvoolu eraldavad seadmed, mida saab kasutada paljudes rakendustes nii majapidamistes kui ka tööstuses. Seadet kasutatakse vanade lakkide ja värvide mitteinvasiivseks eemaldamiseks, plastide ja termokahanevate materjalide termiliseks töötlemiseks, kaabliisolatsiooni paigaldamiseks või täiendamiseks või spoonide pealekandmiseks. Hooajaliselt kasutatakse seadet ka külmunud torude või hingede sulatamiseks ning suvel saab sellega grilli süüdata. Meie poe pakkumises saadaolevatel kuumapüstolitel on väljastatava õhu temperatuuriregulaator, mis võimaldab saavutada (olenevalt mudelist) 50 kuni isegi 650 kraadi Celsiuse järgi.

 • Elektrilised saed

  Meie kaupluses pakume laia valikut sae-, saagimis- ja lõikepinke, mis on mõeldud erinevatele materjalidele. Seadmete hulgas on nii metallsahad kui ka saed erinevatele puiduliikidele, millega saab töödelda ka vineeri, kipsplaate, plasti või paneele. Sõltuvalt teie vajadustest ja rakendustest saate valida väiksemate käsisaagide või mugavate lauamudelite vahel. Reguleeritav teranurk ja lõikekõrgus suurendavad oluliselt meie kaupluses pakutavate toodete funktsionaalsust. Saed ja ketassaed on varustatud ka tera kaitsega, mis on töö ajal oluline turvaelement, ning võimalusega ühendada tolmu- ja laastueemaldaja, mis muudab lõikamise tervislikumaks ja vähem saastavaks tegevuseks.

 • Plaadilõikurid

  Spetsiaalsed seadmed keraamiliste plaatide, glasuuritud plaatide, kiviplaatide või kiviplaatide lõikamiseks on keerulised tööriistad, mis on hädavajalikud kivitöökodades või plaaditehastes. Meie kaupluse pakkumisest leiate nii lauaplaadilõikurid, mis on töökoja hädavajalik element, kui ka mugavad käsiseadmed plaatide ja tahvlite lõikamiseks. Kõik mudelid vastavad rangetele ohutusstandarditele ja on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, mis tagavad pika kasutusaja. Tänu nurga ja lõikekõrguse reguleerimissüsteemidele ning gradueeritud nurgamõõturile on võimalik materjali täpselt positsioneerida ja teha täpne lõige. Integreeritud veepaagiga vesijahutussüsteem tagab mugava ja korraliku töö.

  Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

 • Puiduhakkurid
 • Höövlid
 • Tikksaed

  Üks populaarsemaid ja praktilisemaid tööriistu puidu või metalliga töötamiseks on pusle. Meie kauplus pakub laias valikus seda tüüpi seadmeid, mis on valmistatud kõrgeima kvaliteediga ja mõistlike hindadega. Meie veebisaidil saadaval olevad tikksaed on väga mugavad ja professionaalsed seadmed. Töö hõlbustamiseks ja mugavuse suurendamiseks on need varustatud laserosutitega, käepideme libisemisvastase materjaliga ja tolmuimemispesaga. Nii mootori pöörlemine kui ka lõike nurk ja kõrgus on reguleeritavad, mis suurendab oluliselt seadmete võimalusi. Tänu seadme ergonoomilisele kujule ja mugavale kaalujaotusele ei väsi meie tikksaagidega töötamine liigeseid isegi pikemas perspektiivis.

 • Valgustus ja lambid
lehe kohta
Kuvatud 1 - 21 kokku 49 tootest
Kuvatud 1 - 21 kokku 49 tootest