Hüdrauliline tungraud STAHLWERK WHF-30 ST

Uus toode

Mudel STAHLWERK WHF-30 ST
Mõõdud (P x L x K) 67 x 27,5 / 34 cm x 16 cm
Pikkushoob 130 mm
Kandevõime 3 tonni
Käiguvahemik 75 - 510 mm
Kaal 30kg

Rohkem infot

175,00 € koos maksudega

Rohkem infot

Kvaliteetne hüdrauliline tungraud tõstab kuni 3 tonni kaaluvaid sõidukeid ja sellel on suur tõsteulatus 75-510 mm. Kerge ja roostekindel alumiinium-teraskonstruktsioon koos kahetaktiliste kolbidega võimaldab sõidukil mugavalt töötada. Tänu kompaktsele disainile ja äärmiselt madalale konstruktsioonile saab hüdraulilist tungrauda kasutada ka kitsastes ruumides ja madalatel sõidukikõrgustel. Sõiduki rehvide vahetamisel vajaliku liikuvuse tagamiseks on tungraud varustatud kahe fikseeritud ja kahe liigutatava metallrulliga. Tarnekomplekti kuulub kummipadi, mis kaitseb sõidukit tõstmisel ja takistab selle libisemist. Hüdraulilisel tungraual on ülekoormusventiili möödaviigusüsteem, mis hoiab ära seadme kahjustamise või kasutaja vigastuse. Ideaalne professionaalseks kasutamiseks nii sõidukitöökodades kui ka kodugaraažis isetegemise piirkonnas.

Funktsioonid
Kvaliteetne STAHLWERK tungraud WHF-30 ST kuni 3 tonni kaaluvatele sõidukitele ja tõsteulatusega 75-510 mm.
Tänu kompaktsele disainile ja äärmiselt madalale konstruktsioonile saab hüdraulilist tungrauda kasutada ka kitsastes ruumides ja madalatel sõidukikõrgustel.
Sõiduki tõstmisel vajaliku liikuvuse tagamiseks on tungraud varustatud kahe fikseeritud ja kahe liigutatava metallrulliga.
Tarnekomplekt sisaldab kummist padjandit, mis kaitseb sõidukit tõstmisel ja vähendab libisemisohtu.
Hüdraulilisel tungraual on ülekoormusventiili möödaviigusüsteem, mis hoiab ära seadme kahjustamise või kasutaja vigastuse.
Ideaalne professionaalseks kasutamiseks nii sõidukitöökodades kui ka kodugaraažis isetegemise piirkonnas.

Mudel STAHLWERK tungraua WHF-30 ST
Mõõdud (P x L x K) 67 x 27,5 / 34 cm x 16 cm
Pikkushoob 130 mm
Kandevõime 3 tonni
Käiguvahemik 75 - 510 mm
Kaal 30kg