Suruõhu puhastuspüstol Tornador STAHLWERK RP-92 ST

Uus toode

Ühendus 1/4
Õhurõhk 6-9,2 baari
Õhukulu ca. 120 l/min
Integreeritud ühenduspistik vastavalt EL standardile nimilaius 7,2 mm
Materjal Alumiiniumisulamist käepide ja plastpudel
Veevarustuse maht 1 liiter
Mõõdud (P x L x K) 275 x 220 x 125 mm
kaal 575 g

Rohkem infot

79,00 € koos maksudega

Rohkem infot

Kvaliteetne STAHLWERK suruõhu puhastuspüstol on ideaalne tööriist määrdunud pindade tõhusaks puhastamiseks. Tänu tornaadoefektile eemaldab suruõhupuhasti vaevata isegi tõrksa mustuse. Puhastuspüstoli tekitatud õhupöörised tekitavad imemisefekti ja osa lahti tulnud mustusest imetakse puhastuskella sisemusse. Salongipuhastusvahend eemaldab usaldusväärselt jäägid, mustuse ja tolmu furnituuridelt, polsterdustelt, katetelt, õhuavadelt, uksepaneelidelt, vaipadelt, põrandamattidelt, metall-, puit- ja plastpindadelt. Pesupüstolil on peenreguleeritav klapp puhastusvedelike lisamiseks ja seda saab kasutada puhastusvahendiga või ilma. STAHLWERK autopuhastusharjade komplekt erinevate detailiharjadega suuruses 10 | 12 | 14 | 16 | 18 on ideaalne autohoolduseks ja tõotab õrna puhastamist kuni detailideni.

Kvaliteetne STAHLWERK suruõhupuhastuspüstol on ideaalne tööriist määrdunud pindade tõhusaks puhastamiseks.
Tänu tornaadoefektile eemaldab suruõhupuhasti vaevata isegi tõrksa mustuse. Puhastuspüstoli tekitatud õhupöörised tekitavad imemisefekti ja osa lahti tulnud mustusest imetakse puhastuskella sisemusse.
Salongipuhastusvahend eemaldab usaldusväärselt jäägid, mustuse ja tolmu furnituuridelt, polsterdustelt, katetelt, õhuavadelt, uksepaneelidelt, vaipadelt, põrandamattidelt, metall-, puit- ja plastpindadelt.
Pesupüstolil on peenreguleeritav klapp puhastusvedelike lisamiseks ja seda saab kasutada puhastusvahendiga või ilma.
Ergonoomiline disain ja väike kaal võimaldavad mugavat ja väsimatut tööd isegi pika tööperioodi ajal.
Tarnekomplekti kuuluv peene harjarõngaga kinnitus tagab täiendava puhastusefekti.
Suruõhupuhasti sobib ideaalselt sõidukite, elektriseadmete puhastamiseks ning universaalseks kasutamiseks tööstuses, kaubanduses, kaubanduses ja isetegemises.
STAHLWERK autopuhastusharjade komplekt erinevate detailiharjadega suuruses 10 | 12 | 14 | 16 | 18 on ideaalne autohoolduseks ja tõotab õrna puhastamist kuni detailideni.

Mitmekülgsed detailiharjad puhastavad usaldusväärselt ka mujal raskesti ligipääsetavates kohtades, nagu õhuavad, armatuurlaud, alumiiniumvelgede vahed jne. Pehmed universaalsed harjad saavutavad kõrge puhastusefekti nii sise- kui ka välispindades, kahjustamata tundlikke pindu, nagu näiteks klaas. või värvimistööd.
Võimas neutraalse tsitruse lõhnaga puhastusaine kontsentraat on pH-neutraalne, kergelt vahutav universaalne puhastus- ja rasvaeemaldusvahend.
Mitmekülgne tööstuslik puhastusvahend eemaldab usaldusväärselt rasva, valgu, nikotiini, putukate mustuse, lindude väljaheited, määrdeained, õlid ja palju muud tüüpi mustust. Universaalne puhastusvahend lahustab isegi tõrksamad jäägid ja ladestused.
Neutraalset puhastusvahendi kontsentraati kasutatakse tavaliselt ka muude vesipõhiste puhastusvahendite, vahupüstolite või puhastuspüstolite vahuaktivaatorina. Piisab vaid mõnest milliliitrist, et saavutada oluliselt täiustatud vahumuster ja viimistletud pinna ristsidumine.
STAHLWERK mikrokiudrätikud on 40 x 40 cm suuruste ja 300 gsm kangapaksusega ideaalsed professionaalseks puhastamiseks, kuivatamiseks ja poleerimiseks.
Puhastuskäsn eemaldab usaldusväärselt mustuse, tolmu või muda jäägid ning lahustab isegi tõrksamad ladestused. Mikrokiust puhastuskäsn on õrn värvipinnale, velgedele või liitmikele ning kaitseb mikrokriimustuste eest.

Ühendus 1/4
Õhurõhk 6-9,2 baari
Õhukulu ca. 120 l/min
Integreeritud ühenduspistik vastavalt EL standardile nimilaius 7,2 mm
Materjal Alumiiniumisulamist käepide ja plastpudel
Veevarustuse maht 1 liiter
Mõõdud (P x L x K) 275 x 220 x 125 mm
kaal 575 g

Komplektis
1 x STAHLWERK RP-92 ST suruõhupuhastuspüstol
1 x konteiner
1 x harja kinnitus
5x puhastusharja suurus 10/12/14/16/18
2 x mikrokiust rätik
1 x auto käsn
1 x Universaalne tsitruselõhnaga puhastusvahendi kontsentraat 5-liitrine kanister