Generaator KD141 3000W 12/230V

KD141

Uus toode

Võimsus: 3000W
Kütusepaak: 15L
Toide: 95 pliivaba bensiin
Käsikäivitus
Sisseehitatud voltmeeter
Kaal: 41KG

Rohkem infot

369,00 €

Rohkem infot

TOOTE TEHNILISED PARAMEETRID

Märgi: KRAFT & DELE
Mudel: KD141
Pinge: 230V / 50Hz - ühefaasiline
Mootor: 4-taktiline õhkjahutusega
Slotside arv: 2x 230V / 1x 12V
Mootori võimsus: 7 KILOMEETRIT
Generaatori maksimaalne võimsus: 3000W
Generaatori pidev võimsus: 2800W
Voltmeeter: Jah
Kütuse näidik: Jah
Alusta: manuaal
Kütusepaagi maht: 15L
Vase generaator: Ei
Toiteallikas: 95 pliivaba bensiin
Materjalid: roostevaba teras, alumiinium, plast
Paigaldatud lööke neelavatele patjadele: Jah
Kaal: 41 kg


KOOSTIS MÄÄRAMINE:

KD141 elektrigeneraator
Süüteküünla võtmed, kruvikeeraja
Aku laadimiskaablid
2x 230V pistik
Poola keeles kasutusjuhend
Originaalpakend
Kviitung või arve.

TOOTE KIRJELDUS JA OMADUSED

Kraft & Dele'i kaasaskantav ühefaasiline generaatorikomplekt tähisega KD141 on loodud genereerima 220 V–230 V vahelduvvoolu, kasutades Jaapani 4-taktilist OHV sisepõlemismootorit, mille võimsus on 7 km ja generaatori maksimaalne võimsus 3000 W.

Generaator sobib suurepäraselt ehitusplatsidele, majadesse, puhkemajadesse, kämpingutesse ja kõikjale, kus vajame usaldusväärset toiteallikat. Agregaadi mootoril on kroomitud kolb , mistõttu seda iseloomustab vaikne ja sujuv töö ning samas väga ökonoomne.

Genset-mootori kummist stabilisaatorid ja mootorialused summutavad vibratsiooni ja vähendavad müra.
Generaator on varustatud voltmeetriga ja 12V väljundiga aku laadimiseks.Tähelepanu! Generaatorikomplektide võimsus on müüjate juures sageli ülehinnatud, pöörake tähelepanu generaatori kaalule. Meie generaatori tegelik, otsustamata maksimaalne võimsus on 3000 W.
Müüjad lisavad oma agregaatidele ka, et neil on AVR - (pingestabilisaator), mis ei vasta tõele, oksjonitel agregaatidel on pingeregulaator, ka meil.Nutikas gaasipedaali tehnoloogia (kiiruse nihutamise juhtimine)

Erinevalt traditsioonilistest generaatoritest, mis töötavad konstantsel kiirusel / pööretel minutis, on KRAFT & DELE kaasaskantav generaator varustatud Smart Throttle Technology juhitava mikroprotsessoriga, mis reguleerib mootori pöörlemiskiirust, et koormusega täpselt toime tulla.
Kui generaator ei varusta paljusid seadmeid, töötab see aeglasemal kiirusel. Seega vähendab generaator kütusekulu, pikendades mootori eluiga ja suurendades kütusepaagi täitmise vahelisi intervalle. Koormuse kasvades suurendab generaator automaatselt oma kiirust ja pöördeid, et see vastaks energiavajadusele.